Trwa ładowanie...

Czy Rysio przekona się do zdrowych posiłków?

W siódmym odcinku poznamy Rysia, 9-letniego chłopca, który mieszka z rodzicami i młodszym bratem w Sosnowcu. Co najbardziej lubi Rysio? Słodycze, słodycze i jeszcze raz słodycze. W każdej postaci.

Zobacz film: ""Kochanie, ratujmy nasze dzieci" - zwiastun siódmego odcinka."

Cukier w jego diecie jest na pierwszym miejscu. Rysio jest w stanie zjeść na raz cały duży słoik kremu kakaowego, później zapija to słodkimi, kolorowymi napojami. Jego ulubiona potrawa to smażony makaron z koncentratem pomidorowym.

Chłopiec je bardzo niezdrowo. Buntuje się, gdy rodzice podają mu zdrowe jedzenie w postaci warzyw i owoców. Pani Marta i pan Marcin są bezsilni w stosunku do Rysia. Próbowali już wszystkich metod i zabaw, aby zachęcić go do zdrowszego jedzenia.

Rysio zdecydowanie za dużo czasu spędza przed komputerem, przez co staje się agresywny. Jest uzdolniony plastycznie, czego nie widzą rodzice. Chłopiec tworzy wspaniałe figurki z plasteliny.

Czy nasi specjaliści zdołają przekonać Rysia do zdrowego i regularnego jedzenia? Czy odciągną go od komputera i zaszczepią w nim nową pasję?

 

„Kochanie, ratujmy nasze dzieci” PREMIERA – w każdy czwartek od 15 września, o godz. 20:40 na antenie TVP2.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.