Trwa ładowanie...

Ciąża ktor jrest mm

Modela Sarah Stage jest w szóstym miesiącu ciąży. Może nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że dziecka nie widać. Sama modelka przyznaje że to jej druga ciąża, która objawia się prawie identycznie, jak w pierwszym przypadku – zero ogromnego brzucha, może jedynie niewielki zgrubienie. Nie wierzycie? Sami sprawdźcie na Instagramie.

Zobacz film: "Jak powinna się odżywiać przyszła mama?"

1. Ciężarna modelka

Uroda i figura nie są jedynym wyróżnikiem 33 letniej modelki. Kobieta słynie z sesji zdjęciowych w zaawansowanej ciąży, której nie widać. Obecnie to jej druga (niemal niewidzialna) ciąża.

Zdjęcia niezwykłej figury modelki można obserwować na portalu społecznościowym Instagram. Sarah Stage obserwuje ponad 2 mln. osób. Zdjęcia prezentują nie tylko jej walory estetyczne ale również sielskie życie rodzinne. Na jednym ze zdjęć możecie zobaczyć modelkę wraz ze swoim synkiem Jamsem. Dziecko trzyma rękę na brzuchu mamy. Kobieta ubrana jest w bikini. Kto by uwierzył że jest w piątym miesiącu ciąży.

Sprawdź koniecznie:

Dlaczego ginekolodzy nie chcą prowadzić ciąż nastolatek?

2. Zasługa genów?

Wszystkich martwiących się o stan zdrowia dziecka uspokajamy – "Dziecko jest zdrowe i rozwija się prawidłowo” - głosi jeden z postów młodej mamy na Instagram. Sarah Stage oprócz modelingu interesuje się ćwiczeniami fitness. Mimo ciąży modelka nie rezygnuje z ulubionej rozrywki. - Podczas ciąży ćwiczę kilka razy w tygodniu. To wszystko odbywa się w porozumieniu z lekarzem, który kontroluje prawidłowy przebieg mojej ciąży – mówiła podczas wywiadu z Daily Mail.

Sprawdź koniecznie:

Czy będąc w ciąży mogę wykonywać każdą pracę?

Reakcje internautów wahają się od entuzjastycznych po ogromna krytykę. Jedni jej kibicują i podziwiają, dla innych jest przykładem nieodpowiedzialności. Sama modelka mówi, że podaczas pierwszej (niewidocznej) ciąży spotkała się z wieloma negatywnymi komentarzami na jej temat. - Kiedy mój syn James się urodził ważył prawie 4 kg. był zdrowy, ci którzy mnie krytykowali zobaczyli, że moja nikła ciąża nie zagrażała dziecku. Każdy z nas ma prawo być inny. Dzięki temu jesteśmy wyjątkowi i niepowtarzalni" - mówi modelka Sarah Stage.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.