Brzuszek dba o rozwój maluszka - ebook

Prawidłowe odżywianie jest niezwykle ważne dla organizmu ludzkiego. Powinniśmy od tym pamiętać od pierwszych dni życia naszych dzieci.

Układ pokarmowy maluszka jest bardzo delikatny i wrażliwy. Ciągle jeszcze się rozwija, więc potrzebuje wyjątkowej ochrony i pielęgancji. Jednocześnie musimy pamiętać, że od kondycji brzuszka dziecka zależy również jego prawidłowy rozwój.

W ebooku "Brzuszek dba o rozwój maluszka" pokażemy, jaki wpływ na rozwój dziecka ma jego układ pokarmowy. Porównamy brzuszek dziecka do brzucha osoby dorosłej. Dodatkowo wskażemy witaminy i składniki mineralne, które są niezbędne dla organizmu malucha. Pokażemy też najskuteczniejsze sposoby na brzuszkowe dolegliwości.

Zapraszamy do zapoznania się z trzecią częścią ebooka "Brzuszek dba o rozwój maluszka":

Raport

Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi częściami ebooka:

I. Komfort brzuszka to komfort maluszka

II. Dobre samopoczucie zaczyna się w brzuszku

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Podoba Ci się ten artykuł? Chcesz więcej? Polub
    i bądź na bieżąco!