Trwa ładowanie...

Bohaterskie pojazdy odwiedzą dzieci z niespodzianką w dniu ich święta!

Premierowy odcinek 2. sezonu „Strażników miasta” już 1 czerwca w POLSAT JimJam!

Zobacz film: "W jaki sposób zmienia się zachowanie dziecka od drugiego roku życia?"

Z okazji Dnia Dziecka POLSAT JimJam przygotował wspaniałą niespodziankę dla wszystkich małych fanów wszelkiego rodzaju pojazdów, maszyn, statków i samolotów. Już od 1 czerwca dzieci będą mogły wspólnie ze swoimi ulubionymi postaciami ze „Strażników miasta” rozwiązywać całkiem nowe zagadki i pomagać Oficerowi Pauliemu i Strażakowi Fionie w utrzymaniu porządku w mieście. Drugi sezon „Strażników miasta” to jeszcze więcej wspaniałych przygód i zaproszenie do krainy, w której każdy może być bohaterem, a dzięki pracy w grupie nie ma sytuacji bez wyjścia!

"Strażnicy miasta" - POLSAT JimJam
"Strażnicy miasta" - POLSAT JimJam [4 zdjęcia]

Bohater bajki "Strażnicy miasta" emitowanej na POLSAT JimJam od poniedziałku do piątku o godzinie 08:07,...

zobacz galerię

W nowym sezonie do miasteczka zawita z nieoczekiwaną wizytą Komisarz Malone. Emerytowany pojazd zacznie udzielać lekcji Fionie i Pauliemu, co niestety zamiast pomóc, utrudni im pracę. Kolejną porcję kłopotów dostarczy również niezastąpiony w tej dziedzinie Rufus Kłopotek. Pechowy ptak za wszelką cenę będzie chciał zostać superbohaterem i w specjalnym przebraniu zacznie patrolować okolicę. Wkrótce z opałów będą go musieli wyciągnąć przyjaciele. Prawdziwy bałagan spowoduje także przeziębienie Kuriera Percy’ego, przez które mieszkańcy nie otrzymają ważnej dla siebie korespondencji. Również przyjęcie organizowane przez Burmistrza będzie wymagało od dzielnych pojazdów niemałego wsparcia, gdy okaże się, że podczas przygotowań powstał ogromny zator na drodze. Przed wyzwaniem stanie także Fiona, która będzie miała szansę zostać pierwszym w historii wozem strażackim, który uratuje 100 kotów! Ponadto w nowym sezonie nie zabraknie historii z udziałem Ślicznotki Wheelie, Odlotowej Cindy, Rybaka Freda, Szybkiego Harry’ego, Żelaznej Tilly, Digsy Kopalski, Zooni i wielu innych niezwykłych postaci.

„Strażnicy miasta” to idealna propozycja dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat, dzięki której rozwiną w sobie empatię i zaradność, jednocześnie świetnie się przy tym bawiąc. Bajka uczy, czym jest prawdziwa przyjaźń, dlaczego warto pomagać innym i jak można dokonywać bohaterskich czynów na co dzień. Elementy edukacyjne programu pojawiają się w prostych i ciepłych dialogach jego bohaterów. Serial daje rodzicom pewność, że ich pociechy spędzą czas w bezpieczny i wartościowy sposób.

Na „Strażników miasta” POLSAT JimJam zaprasza od poniedziałku do piątku (oprócz środy) o godzinie 08:07, 11:11 i 19:44. Tych, którym nie uda się obejrzeć bajki w dni powszednie, kanał zachęca do oglądania weekendowych maratonów serialu rozpoczynających się w sobotę i niedzielę o godzinie 11:00.

Więcej na stroni internetowej POLSAT JimJam.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.