Trwa ładowanie...

Antykolkowe butelki do karmienia

Zachwycające kolorami, a przy tym bezpieczne i antykolkowe butelki do karmienia. Niemożliwe? Poznaj szwedzką markę TWISTSHAKE - nowość na polskim rynku!

Innowacyjna butelka dla dzieci marki Twistshake została zaprojektowana wspólnie z rodzicami i ich dziećmi. Butelka Twistshake to rozwiązanie dla dzieci karmionych wcześniej naturalnie. Elastyczna i miękka końcówka smoczka przypomina brodawkę matki, zachowując naturalny sposób ssania, tak jak przy karmieniu piersią. Unikalny system Twistflow minimalizuje prawdopodobieństwo wystąpienia kolki dziecięcej. Butelka dostępna jest w zestawie zawierającym opatentowany mikser-sitko, który zapobiega powstawaniu grudek oraz praktycznym pojemniczkiem na porcję mleka lub przekąski. Butelki wyróżnia wyjątkowy design w żywej kolorystyce. Dystrybutorem marki Twistshake w Polsce jest firma Tootiny.

Produkt powstał w odpowiedzi na potrzeby zdefiniowane wcześniej przez samych rodziców. Przed zaprojektowaniem Twistshake zapytano rodziców, czego oczekują od idealnej butelki? Okazało się, że ważne są dla nich następujące kwestie: prosty sposób na przechowywanie porcji, zmniejszenie czasu przygotowania pokarmu, kształt łatwy do trzymania przez dzieci i dorosłych, interesujące kolory, sposób na łatwe rozprowadzanie grudek. Butelki Twistshake spełniają te wszystkie oczekiwania.

Zobacz film

Z perspektywy potrzeb dziecka, najważniejszą kwestią przy karmieniu butelką jest zminimalizowanie występowania kolki dziecięcej. Twistshake opracował antykolkowy system Twistsflow, który powstrzymuje zakłócenia w przepływie mleka i zapewnia harmonijny proces ssania. Antykolkowy smoczek, posiada odpowiednio zaprojektowany wentyl, który odprowadza nadmiar powietrza. Dzięki temu dziecko jest spokojne i nie łyka powietrza.

Twistshake został zaprojektowany z myślą o skróceniu czasu przygotowania mlecznych posiłków. W zestawie znajduje się praktyczny pojemnik, który sprawia, że przyrządzanie mieszanki jest ekspresowe i bezproblemowe. Idealne rozwiązanie do przygotowania mleka poza domem. Ilość mleka w proszku jest zawsze odmierzona. Pojemniczki można ze sobą łączyć i tym samym przygotować ilość porcji na cały dzień karmienia.

Produkty szwedzkiej marki Twistshake wyróżniają się bezpieczeństwem, jak również nowoczesnym designem. Butelki wykonane są w żywych kolorach, które przyciągają uwagę dzieci. Dzięki temu, że wszystkie elementy butelki są ze sobą kompatybilne, można stworzyć swoją wyjątkową kompozycję kolorystyczną.

Twistshake w pigułce:

  1. BPA free - wykonane z materiałów bezpiecznych dla dziecka;
  2. PP-plastic - wykonane z wysokiej jakości polipropylenu;
  3. Antykolkowy smoczek - wykonany z silikonu, zaprojektowany dla każdego wieku z czterema przepływami;
  4. Wentyl w smoczku - redukuje ryzyko wystąpienia kolki dziecięcej;
  5. Mikser-sitko - skutecznie rozprowadza mleko w proszku;
  6. Pojemnik - pozwala przechować porcję mieszanki lub przekąsek;
  7. Twistmix - pozwala łączyć elementy różnych kolorów i pojemności butelek;
  8. Szeroki wlot butelki - zapobiega rozsypaniu mleka oraz ułatwia mycie butelki;
  9. Ergonomiczny kształt - łatwy do trzymania dla dzieci i dorosłych.

Butelki można zakupić tutaj.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.