Trwa ładowanie...

Actimel przedstawia ACTI – innowację w opiece nad dziećmi!

Przegrzane czy przechłodzone? Spocone czy nie? Wątpliwości, jak właściwie ubrać dziecko zimą, jest całe mnóstwo. Fora są pełne rad: temperaturę należy sprawdzać na karku, rączce czy nosku… rodzice nie są pewni czemu ufać. Teraz Actimel, zimowy pomocnik rodziców, prezentuje – ACTI, rewolucję w opiece nad dziećmi. Ten termometr i wilgotnościomierz w jednym, uruchomi alarm w smartfonowej aplikacji rodzica, w momencie gdy dziecko będzie przegrzane lub przechłodzone.

Zobacz film: "Jak zadbać o prawidłowy sen niemowlaka?"

Actimel – lider kategorii jogurtów funkcjonalnych*, w trosce o dobre samopoczucie dzieci, pamiętając o rodzicach i ich rozterkach podczas zimowych zabaw z dziećmi, przedstawia ACTI - sensor, który powiadomi rodzica, gdy jego dziecko będzie przechłodzone lub spocone. ACTI przyczepia się na najbliższej ciału dziecka warstwie ubrania, by mierzyło temperaturę i wilgotność w czasie zimowych aktywności. Przy pierwszym uruchomieniu, ten innowacyjny sensor wymaga kalibracji i określenia optymalnej dla dziecka temperatury, dzięki czemu smartfonowa aplikacja rodzica uruchomi alarm, gdy temperatura wzrośnie lub spadnie o 3 stopnie lub wilgotność powietrza pod kurtką dziecka znacząco wzrośnie.

Actimel na co dzień pomaga dbać o rodzinę. Teraz dajemy rodzicom coś więcej - ACTI, które będzie im pomagać dbać o optymalną temperaturę dziecka. ACTI – zdejmie z nich trud sprawdzania czy dziecku jest ciepło lub czy jest zmarznięte i samo uruchomi alarm, gdy będzie konieczne rozpięcie kurteczki lub założenie szalika. – opowiada o innowacyjnym urządzeniu Ewa Gayny z firmy Danone.

ACTI można wygrać co 20 minut w trwającej 6 tygodni loterii Actimela przeprowadzanej na stronie www.actimel.pl od 11 stycznia. Mechanizm loterii oparty jest na wpisywaniu kodów nadrukowanych wewnątrz kartonowych opakowań Actimela. Sensor jest niedostępne w sprzedaży. ACTI zostało wymyślone i zaprojektowane w polskiej firmie zajmującej się innowacjami technologicznymi.

*Danone za Nielsen: Actimel osiągnął najwyższą sprzedaż w PLN w okresie grudzień 2014 – listopad 2015 w segmencie mlecznych napojów funkcjonalnych w rynku Cała Polska, Panel Handlu Detalicznego.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.