|
|||||||
| Komunikaty |
| Przedszkolaki (wszystko o i dla przedszkolaków) |
![]() |
|
|
LinkBack | Narzędzia wątku | Wygląd |
|
|
#1461 (permalink) |
|
Pierwsze kroki
|
Dzień dobry :)
Szybkie śniadanko i kawka i biegniemy po skierowanie do znachorki. Znając moje szczęście to opóźnienie będzie z godzinę przy dobrym wietrze :/ ech ale później tati obiecał mi zakupy ![]()
__________________
Podpisu nie będzie klawiaturę dopadła grypa ![]()
|
|
|
|
|
|
#1462 (permalink) |
|
Pierwsze kroki
|
A właśnie zrobiłam sobie Jacobs balance :) fajna taka delitaktna w sam raz dla mnie :) Zapraszam :)
__________________
Podpisu nie będzie klawiaturę dopadła grypa ![]()
|
|
|
|
|
|
#1463 (permalink) |
|
Pierwsze kroki
|
ciach
Ostatnio edytowane przez Gosia : 19-10-08 o 20:08. |
|
|
|
| Parenting wspiera: |
|
|
|
|
#1464 (permalink) |
|
Pierwsze kroki
|
....
Ostatnio edytowane przez grzecha : 23-04-08 o 15:47. |
|
|
|
|
|
#1465 (permalink) |
|
Pierwsze kroki
|
Dziewczynki :) Jestem, żyję, mam totalny brak czasu. Dziś M poszedł pierwszy dzień do pracy więc myślę, że na dniach poczytam i odpiszę. Przez ostatnie dni rzeczywiście cieszyliśmy się sobą jak tylko mogliśmy :) Dzis mam jazdę, potem zakupy i pewnie nie znajdę już czasu na odpisanie. Jutro być może mi się uda.
Póki co pozdrawiam i obiecuję poprawę :) |
|
|
|
|
|
#1466 (permalink) |
|
Spacerowicz
|
Hej
Mój Pan wczoraj od razu po pracy przeprosił mnie. Nie liczyłam, że to tak szybko nastąpi, jednak się chłopak uczy :) My tacy zawzięci, że możemy i tygodniami nie gadać, ale jakoś od kilku miesięcy jeszcze się tak nie zdarzyło ;) A już chciałam pisać, że faceci to podrzędny gatunek hi hi :) Kuba właśnie maluje z Mariem ślady na ścianach po gwiździach w kuchni :) Ja idę sprzątać, wieczorem będę i odpisze bo mam zaległości. Moze zrobimy sobie imprezkę przy winku dzisiaj???
__________________
SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM |
|
|
|
|
|
#1467 (permalink) |
|
Pierwsze kroki
Zarejestrowany: 16-11-2007
Posty: 212
Nastrój:
6 podziękowań w 6 postach
|
....
Ostatnio edytowane przez ucia : 25-10-09 o 19:16. |
|
|
|
|
|
#1468 (permalink) |
|
Pierwsze kroki
|
ucia widze ze remonty pelna para super ze tak rzadzisz i dopinasz na ostatni guzika no dobra ciocia z Ciebie i ma cieple serducho
![]() ![]() ![]() |
|
|
|
![]() |
|
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|