|
|||||||
| Komunikaty |
| Konkursy (wszystko, co związane z konkursami w serwisie Parenting.pl - ogłoszenia nowych konkursów, wyniki zakończonych) |
![]() |
|
|
LinkBack | Narzędzia wątku | Wygląd |
|
|
#1 (permalink) |
|
Super Moderator
|
Seria „Disney. Przygoda z czytaniem” powstała z myślą o początkujących czytelnikach. Autorzy książek przygotowali cztery tytuły, które nie tylko pomogą w nauce czytania, ale też wzbogacą słownictwo i rozwiną umiejętności językowe dzieci. Seria została podzielona na cztery grupy według poziomu zaawansowania, co ułatwia wybór tytułu dostosowanego do czytelniczych umiejętności dziecka. W każdej z książek oprócz interesującej historii mały czytelnik znajdzie ciekawe zadania i naklejki ze swoimi ulubionymi postaciami Disneya, które sprawią, że nauka czytanie stanie się wspaniałą zabawą.
Zapraszamy wszystkich do udziału w konkursie. Stwórzcie hasło opisujące, czym dla Was jest przygoda z czytaniem. Rozpocznijcie od słów: „Przygoda z czytaniem to ………”. Do wygrania 14 zestawów złożonych z dwóch książek z serii Disney. Przygoda z czytaniem: 7 zestawów Kubuś i Przyjaciele + W oceanie oraz 7 zestawów Zagrajmy + Ogród Przyjaźni. Na Wasze odpowiedzi czekamy przez tydzień, po weekendzie ogłosimy wyniki. Zachęcamy do udziału, atrakcyjne nagrody czekają! :) Odpowiedzi prosimy dodawać tutaj na forum, w postaci postów. |
|
|
|
|
|
#2 (permalink) |
|
Mistrz
|
Przygoda z czytaniem to MOJA podróż w nieznane.
Tylko książka i ja. I wtedy właśnie przenoszę się w zupełnie inny świat. Odbywam podróż w miejsca, gdzie nigdy nie byłam, widzę rzeczy, których jeszcze nie widziałam... Tego nie da nawet najlepszy film. A wystarczy chwila z książką. Ostatnio edytowane przez mosia : 15-11-11 o 12:21. |
|
|
|
|
|
#4 (permalink) |
|
Osesek
Szczęśliwa...
Zarejestrowany: 29-03-2011
Miejscowość: Daleko gdzieś pod lasem...
Posty: 12
0 podziękowań w 0 postach
|
"Przygoda z czytaniem to przenoszenie się wyobraźnią w wyjątkowy bajkowy świat"
|
|
|
|
|
|
#5 (permalink) |
|
Osesek
Zarejestrowany: 21-01-2011
Posty: 3
0 podziękowań w 0 postach
|
Przygoda z czytaniem to podróż prawdziwa,
Tam napotka nas krasnal i księżniczka urodziwa! |
|
|
|
|
|
#6 (permalink) |
|
Biegacz
|
Przygoda z czytaniem to moja historia zmyślona taka, która jest tylko przez nas wymyślona i wyobrażona
|
|
|
|
|
|
#7 (permalink) |
|
Biegacz
Już w komplecie!
Zarejestrowany: 13-08-2010
Miejscowość: Mieroszyno
Posty: 1 156
Nastrój:
711 podziękowań w 469 postach
|
Przygoda z czytaniem to wspaniała i nieprzewidywalna wędrówka w nieznane! Tu wszystko jest możliwe: " słoń zagra na fujarce, Pinokio nam zaśpiewa, zatańczą wkoło drzewa, tu wszystko jest możliwe, zwierzęta są szczęśliwe (...) a w kniejach i dąbrowach przygoda już się chowa"
Ostatnio edytowane przez Dosia34 : 15-11-11 o 12:10. |
|
|
|
|
|
#8 (permalink) |
|
Osesek
Zarejestrowany: 18-01-2011
Posty: 9
0 podziękowań w 0 postach
|
Przygoda z czytaniem to cudowana podróż w krainę bajecznego świata. Dzięki tej podrózy każdy maluch rozwiją swoją wyobraźnię. Po przez czytanie dzieciom, stają się one wrażliwe, łatwiej nawiązują kontakty między ludzkie, a także czytanie uczy wartości moralnych, kształtuje nawyk czytania i zdobywania wiedzy na całe życie.Czytanie jest ważna dla całej rodziny ponieważ łączy więź rodziców z dziećmi.Dla dzieci czytanie jest ważne ponieważ uczy myślenia i poprawia koncentrację uwagi jak również rozbudza w nim ciekawość świata. Warto więc choć raz dziennie przeżyć tą wspaniała" podróż" jaką jest czytanie dzieciom.
|
|
|
|
|
|
#9 (permalink) |
|
Mistrz
|
Przygoda z czytaniem to magiczna wyprawa na nieznane lądy, gdzie wszystko się może wydarzyc ......
|
|
|
|
|
|
#10 (permalink) |
|
Osesek
Zarejestrowany: 15-11-2011
Posty: 1
0 podziękowań w 0 postach
|
Przygoda z czytaniem to wspaniałe doświadczenie, które może przeżyć każdy rodzic. Pozwala zbliżyć się do dziecka, poznać jego upodobania,. Można uczyć nasze dzieci nowych doświadczeń, przestawiać świat bajek, który kształtuje jego wyobraźnię. Piękny i bezcenny jest uśmiech i fascynacja dziecka tym co czytamy tym co widzi na obrazku. A jeszcze piękniejsze jest jak dziecko samo bierze książeczkę i opowiada samemu historyjkę wtedy wiemy, że nasze aktywne zabawy odnosi pozytywne skutki.
|
|
|
|
![]() |
|
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|