Ciąża, poród, wychowanie - serwis dla rodziców Parenting.pl - Wyświetl Pojedyńczy Post - Kwietniowe Mamulce 2009
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-08-09, 17:35   #9164 (permalink)
miranda33
Mistrz
 
miranda33's Avatar
 
Kocham jak szalona :D

Zarejestrowany: 4-09-2008
Miejscowość: Płock
Posty: 7 044
Nastrój:
10 382 podziękowań w 4 912 postach
Moja galeria: Zobacz galerię użytkownika miranda33
Domyślnie

Witajcie Mamulki!!!

Pogoda się zepsuła, to nasmarowałyśmy tyle postów, że hoho

Co do ubranek, to my mamy sporo i to w różnych rozmiarach, więc na jakiś czas starczy. Większość "ubrankowych" zakupów robię w Auchan. Bodziaki kupowałam tam nawet po 2,50 zł, a także po 3-4 zł. Zaopatruję się najczęściej kiedy są promocje. Ubranka jakościowo są naprawdę niezłe. Musimy kupić kombinezon na zimę, ale jeszcze się z tym wstrzymuję, bo mój synulek rośnie jak szalony

AgulaMamula to faktycznie troszkę tych pobudek w nocy masz... Dobrze, że nie wracasz narazie do pracy, bo ciężko by było wstać i "przytomnie" pracować ;-)

Martuska1980 z tymi uszkami przy ząbkowaniu to ciekawostka... Zacznę obserwować Miłoszka... Zobaczymy czy targa uszka ;-)

Zaynab Sto lat dla Yasminki!!! Dużo zdrówka!!!

sylwia77 a kiedy Ty Kochana wracasz do pracy??? Nie zazdroszczę Ci sytuacji z wyborem niani... kurczę, to nie jest łatwe... A z tą kamerą to wcale nie jest śmieszne!!! Ja też bym zamontowała... ;-)

mamma u nas ze ślinieniem dokładnie to samo... Istny potok-ślinotok

Kamidianka z marudzeniem u Miłoszka jest to samo, ale nie wiem Kochana czy to jakiś skok, czy nasze dzieci robią się coraz cwańsze i w ten sposób domagają się uwagi... Miłosz opiera się na nóżkach tyłek idzie do góry i ramiączka rónież i do tego "eeeeee" a to oznacza - weźcie mnie na ręce

Agnieszka31 mam nadzieję, że to tylko "letnie przesilenie" i niedługo do nas "tak całkiem" wrócisz... U Ciebie wszystko w porządku???

gabalas super, że u Was w żłobku są takie fajne warunki! Oddając dziecko jest się dużo spokojniejszym mając pewność, że zrobią mu krzywdy...


Pozdrówka Mamulki i spokojnego popołudnia życzę!!!
Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)
kwietniowe-mamulce-2009-1-glitery_pl-miranda33-5650.jpg  
__________________






miranda33 is offline   Odpowiedź z Cytowaniem Do góry
2 użytkownicy(ków) dziękuje użytkownikowi miranda33 za ten przydatny post:
Martuska1980 (12-08-09), Zaynab (12-08-09)