Ciąża, poród, wychowanie - serwis dla rodziców Parenting.pl - Wyświetl Pojedyńczy Post - Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-05-08, 12:54   #21436 (permalink)
madalenka
Sprinter
 
madalenka's Avatar
 
udowadniam....

Zarejestrowany: 6-11-2007
Miejscowość: 3city
Posty: 4 252
869 podziękowań w 564 postach
Moja galeria: Zobacz galerię użytkownika madalenka
Wyślij wiadomość przez Gadu Gadu do madalenka
Domyślnie

Cytat:
inka napisała Zobacz post
Mada-musze Ci powiedziec ze mimo iz nie byłam do konca przekonana do tej mojej sukienki to czułam sie w niej świetnie, rzeczywiscie to ze jest odcieta pod biustem-maskuje pociazowe niedoskonałosci:):)...a i fortuny na nia nie trzeba wydac (nawet bez zniżki)
Razem z K mamy ubaw-bo w zasadzie to nasze drugie dziecie zmajstrowane przez to całe wesele na ktorym bylismy a dokladniej przez buty, ktore w dniu zakupu zadziałały na K jak afrodyzjak:duren:(dzieki temu - a dokladniej pargonowi z butów znamy dokladna date poczecia-hehe)

Kajtek jest centralnie z wesela mojego taty. Dokładnie nawet pamiętam jak wyglądał pokój hotelowy Ja chyba na Allegro znalazłam właśnie Twoją kiecunie i strasznie mi się podoba - a jeszcze Ty w niej tak ślicznie wyglądałaś!!! Koniecznie pokaż, które to buty tak działają - przyda mi się jak B. wróci
__________________
Magda & Kajetanek
4th B-Day
madalenka is offline   Odpowiedź z Cytowaniem Do góry