Ciąża, poród, wychowanie - serwis dla rodziców Parenting.pl - Wyświetl Pojedyńczy Post - Wągry u niemowlaka
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-05-10, 18:26   #8 (permalink)
gluś
Raczkujący
 

Zarejestrowany: 14-05-2010
Miejscowość: Kraków
Posty: 60
3 podziękowań w 2 postach
Domyślnie

Cytat:
agusia20112 napisała Zobacz post
Cytat:
gluś napisała Zobacz post
Wągrami bym się nie przejmowała. U naszego młodego pojawił się trądzik niemowlęcy - jego buzia wyglądała masakrycznie. Przemywałam płynem musteli - i dość szybko zeszło. Teraz zostały właśnie czarne kropeczki ale same jakby się zasuszają - robi się płaski strupek w kolorze skóry i sam odpada.
Pediatra powiedziała, żeby nie ruszać bo samo zniknie:)

u nas było podobnie...pediatra też powiedziała,że to tradzik niemowlęcy i że samo przejdzie i przeszło....niedawno ale przeszło.
ja kapię córcię w płynach oillatum i oillan i emolium i innych wysypek nie ma.te firmy są polecane przez pediatrów.ja jestem zadowolona,skóra bobaska po kapieli jest miękka i delikatna.krostki smarowałam kremem OILATUM SOFT KREM DLA NIEMOWLAT

z tego co widziałm sporo maleństw ma takie krostki na buzi

Kosmetyki, które stosujesz są jak najbardziej dobre. Często polecane:))
A co do krostek - trądzik się pojawia pod wpływem androgenów-hormonów, których wyrzut u kobiety pojawia się po ciąży. Na szczęście mija:))) A z nimi razem odchodzi trądzik:))
gluś is offline   Odpowiedź z Cytowaniem Do góry